Actueel overzicht bijeenkomsten

U kunt zich per bijeenkomst aanmelden

Scholen met ZML leerlingen (Bao en SO-ZML)

Woensdag 6 november 2019
van 15.00 tot 17.00 uur
Groot Kievitsdal
Voor leerkrachten, IB-ers en SO3 medewerkers

Aanmelden

Algemene Leden Vergadering

Woensdag 27 november 2019
Van 19.00 tot 21.00 uur
Van der Valk De Witte Bergen
Voor de (afgevaardigden van de) schoolbesturen

KlankBord Groep

Donderdag 12 december 2019
12.00 tot 14.00 uur
Groot Kievitsdal
Zie de site voor de deelnemers

3e Inspiratiedag

januari 2020
Datum, thema, tijd en locatie nog niet bekend.
Georganiseerd door de Regio (gemeenten)
Voor Dir; IB-ers en TB;ers; Zorginstellingen en Gemeenten

Leerlingvervoer

Dinsdag 21 januari 2020
15.00 tot 17.00 uur
Groot Kievitsdal
Voor beleidsmedewerkers leerlingvervoer Gemeenten

Aanmelden

KlankBord Groep

Donderdag 5 maart 2020
12.00 tot 14.00 uur
Groot Kievitsdal
Zie de site voor de deelnemers

Scholingsbijeenkomsten

U kunt zich per bijeenkomst aanmelden

Executieve vaardigheden

2)    Niet meer mogelijk, maximum aantal deelnemers is bereikt
(27 mei en 24 juni 2019)
Door Suzanna de Haan
Tijd: 16.00 tot 18.30 uur
Locatie: Van der Valk De Witte Bergen

3)   Niet meer mogelijk, maximum aantal deelnemers is bereikt
(12 en 26 juni 2019)
Door Erna Siegers
Tijd: 16.00 tot 18.30 uur
Locatie: Van der Valk De Witte Bergen

Meer informatie
Aanmelden

Traumasensitief Lesgeven

Groep 1: allemaal op woensdag
Door Sharon Kruisdijk
Tijd: van 16.00 tot 18.30 uur
Locatie: Van der Valk De Witte Bergen

1e bijeenkomst: 3 april
2e bijeenkomst: 8 mei
3e bijeenkomst: 29 mei
4e bijeenkomst: 19 juni

Groep 2: allemaal op donderdag
Door Danielle Suijker
Tijd: van 16.00 tot 18.30 uur
Locatie: Van der Valk De Witte Bergen

1e bijeenkomst: 11 april
2e bijeenkomst: 16 mei
3e bijeenkomst: 6 juni
4e bijeenkomst: 27 juni

Meer informatie
Aanmelden

Traumasensitief Lesgeven

Groep 3: allemaal op woensdag
Door Danielle Suijker
Tijd: van 16.00 tot 18.30 uur
Locatie: Van der Valk De Witte Bergen

1e bijeenkomst: 4 september
2e bijeenkomst: 25 september
3e bijeenkomst: 16 oktober
4e bijeenkomst: 6 november

Meer informatie
Aanmelden

Informatie over gehouden bijeenkomsten

In het volgende overzicht staan de presentaties van de gehouden bijeenkomsten

Bijeenkomst voor IB-ers en Traject Begeleiders

Donderdag 11 oktober 2018
13.00 – 17.00 uur
Voor IB-ers (en Traject begeleiders)
workshops o.m. Dyslexiebeleid Unita; OPP kleuters

Informatie & Downloads

Thema’s Groeidocument 2.0

Donderdag 7 februari 2019
13.30 – 17.00 uur
Van der Valk De Witte Bergen
Voor IB-ers

Informatie & Downloads

Thema DOORGAANDE LIJN

Donderdag 14 maart 2019
13.00 – 17.00 uur
Voor Directies, IB-ers en Traject Begeleiders

Informatie & Downloads