PSYCHOLOGEN & ORTHOPEDAGOGEN

Anne Vermue-Romkes
Anne Vermue-Romkes

Psycholoog NIP

Corine Vos
Corine Vos
Debora van den Heuvel
Debora van den Heuvel

Orthopedagoog

Esther Beljon
Esther Beljon

Orthopedagoog

Esther van der Mast
Esther van der Mast

Psycholoog NIP

Eugenie van Dijck
Eugenie van Dijck

GZ-psycholoog

Ghislaine Rootlieb

K&J-psycholoog NIP

Harmke Hiddink
Harmke Hiddink

Schoolpsycholoog / K&J Psycholoog NIP

Ineke van der Meulen
Ineke van der Meulen

Orthopedagoog

Jacolien van der Veer
Jacolien van der Veer

Orthopedagoog

Karen Heinsman
Karen Heinsman

Orthopedagoog

Lara van Winden
Lara van Winden

Psycholoog NIP

Linde Pes
Lisa de Bock
Lisa de Bock

Psycholoog

Marieke Gerrits

Orthopedagoog NVO

Marjolein Cante
Marjolein Canté

Registerpsycholoog/ K&J NIP; Schoolpsycholoog

Marleen Buwalda
Marleen Buwalda

Orthopedagoog NVO

Marloes Schrijver
Marloes Schrijver

Orthopedagoog Generalist NVO (De Bascule)

Marlot Roosendaal
Marlot Roosendaal

Orthopedagoog NVO

Maura Dammers
Maura Dammers

Orthopedagoog NVO

Merlienke Hoeksma
Merlienke Hoeksma

Psycholoog NIP

Mirjam Zwaan
Monique Gracey
Monique Gracey

Orthopedagoog - Generalist NVO

Myrthe-Drexhage
Myrthe Drexhage

Orthopedagoog NVO

Nathalie van Kordelaar
Nicole van den Hemel

Orthopedagoog NVO

Noelle Pameijer
Noelle Pameijer

School-/ GZ-/ Kinder&Jeugd Psycholoog

Petra de Waard
Petra de Waard

Schoolpsycholoog/ K&J-Psycholoog NIP

Sharon Kruisdijk
Sharon Kruisdijk

Register psycholoog NIP/ Kinder&Jeugd (De Bascule)

Tessa van de Mark

AMBULANTE BEGELEIDERS

AB Jonge kind

Marjenneke Wiesenekker

AB Jonge kind

Myrna Hemmerlé

AB Generalist

Nicole Skomorowski
Nicole Skomorowski

AB ZML

Stephanie-Hinfelaar
Stephanie Hinfelaar

AB Jonge kind

AMBULANTE BEGELEIDERS CLUSTER 3

Elma van Doorn

AB Landelijk Werkverband Onderwijs en Epilepsie

Sabine Schutter

DKP coördinator AB-ers

AMBULANTE BEGELEIDERS CLUSTER 4

AMBULATORIUM LEZEN

Alette Fokker

Leesspecialist

Leesspecialist

Leesspecialist en coördinator Amb. Lezen

LOGOPEDIE

Mieke Hilverts

Logopedie

REKENGROEP HILVERSUM

AB/ rekenspecialist

AB/ rekenspecialist

SCHOOL MAATSCHAPPELIJK WERK

TAALGROEP HILVERSUM

AB/ taalspecialist

AB/ taalspecialist

TAALGROEP HUIZEN

Alette Visser

AB/ taalspecialist

Sabrina Meijn

AB/ taalspecialist

TLV ADVISEURS

Ineke van der Meulen
Ineke van der Meulen

Orthopedagoog

Unita werkt samen met de volgende partners:

AMBULANTE BEGELEIDERS CLUSTER 1

AMBULANTE BEGELEIDERS CLUSTER 2

Monique Kommers

AB Auris